logo2.jpg

Postępowania sądowe i arbitrażowe

Ze względu na adwokacki profil działalności kancelarii, naturalne jest, że jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest prowadzenie spraw spornych przed wszystkimi rodzajami sądów i trybunałów. W czasie długoletniej działalności zdobyliśmy w tym zakresie znaczne doświadczenie pozwalające na sprawną i skuteczną reprezentację praw naszych klientów.

Reprezentujemy klientów w postępowaniach dotyczących wszystkich problemów, z jakimi stykają się oni w swojej działalności. Prowadzimy zastępstwo procesowe przed wszystkimi sądami, zarówno powszechnymi jak i administracyjnymi, a także przed trybunałami arbitrażowymi. Nie sposób wymienić wszystkich spraw, jakimi kancelaria zajmowała się w trakcie trwającej już ponad 20 lat działalności a jedynie przykładowo wskazać można na liczne postępowania dotyczące między innymi: finansowania, inwestycji, sporów kontraktowych, procesów budowlanych, spraw pracowniczych, odszkodowań. Chętnie także podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych, które wymagają największego nakładu pracy, a dla nas jako prawników są najbardziej rozwijające.

Jeśli są Państwo zainteresowaniu pomocą prawną w związku z trwającym procesem, lub chcą Państwo wnieść powództwo do sądu lub trybunału arbitrażowego zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.