logo3.jpg

Sprawy sądowe

Ze względu na adwokacki profil działalności kancelarii, naturalne jest, że jednym z podstawowych obszarów naszej działalności jest prowadzenie spraw sądowych przed wszystkimi rodzajami sądów zarówno w sprawach cywilnych, administracyjnych jak i karnych. W czasie długoletniej działalności zdobyliśmy w tym zakresie znaczne doświadczenie pozwalające na sprawną i skuteczną reprezentację praw naszych klientów.

Reprezentujemy klientów we wszelkiego rodzaju postępowaniach i prowadzimy zastępstwo procesowe przed

Nie sposób wymienić wszystkich spraw, jakimi kancelaria zajmowała się w trakcie trwającej już ponad 20 lat działalności a jedynie przykładowo wskazać można na liczne postępowania, dotyczące między innymi: szeroko pojętego prawa cywilnego, odszkodowań, spraw pracowniczych, nieruchomości, spraw karnych, spraw rodzinnych. Chętnie także podejmujemy się prowadzenia spraw precedensowych, które wymagają największego nakładu pracy, a dla nas jako prawników są najbardziej rozwijające.

Jeśli są Państwo zainteresowaniu pomocą prawną w związku z trwającym procesem, lub chcą Państwo wnieść powództwo do sądu zapraszamy do kontaktu z naszą kancelarią.